Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

WARSZTATY WIELKANOCNE

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się niezwykłe warsztaty ozdób wielkanocnych, które zgromadziły uczniów, rodziców oraz mieszkańców Osiedla Azoty. To wyjątkowe spotkanie dało okazję do wspólnej zabawy i twórczej pracy nad wielkanocnymi dekoracjami. Pod czujnym okiem pani Małgorzaty Irla wszyscy uczestnicy mogli wykazać się swoją kreatywnością, tworząc piękne i oryginalne ozdoby. To także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i rozmów w przyjaznej atmosferze. Dzięki takim inicjatywom nasza społeczność szkolna staje się jeszcze bardziej zintegrowana, a święta wielkanocne nabierają wyjątkowego blasku.

Dziękujemy za pomoc w organizacji warsztatów Kędzierzyn-Koźle Rada Osiedla Azoty oraz KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości .

Więcej aktualności

Iza

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 20 kwietnia w PSP nr 20 odbył się Miedzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorkami Konkursu były Panie: Marzena Czekała i Dorota Słotwińska. Czytających oceniało profesjonalne JURY w składzie: mgr Grażyna Wilk – emerytowana wice dyrektor PSP nr 12,nauczyciel klas I-III mgr Elżbieta Pojasek-Ośko – nauczyciel

Czytaj więcej »
Iza

AKCJA ŻONKILE

Łączy nas pamięć Uczniowie klasy V oraz VII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy ciekawe filmy przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Rozmawialiśmy o czasach, których już nie ma, ale chcemy o nich pamiętać.

Czytaj więcej »
Iza

WIZYTA W TEATRZE

Dnia 15.04.2024 r.klasy 1-3 wybrały się na spektakl pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Uśmiechy oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że pobyt w teatrze

Czytaj więcej »
Skip to content