Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Dziś odbyło się w naszej szkole niezwykłyle popoludnie pełne edukacyjnych atrakcji i rodzinnej zabawy w naszej szkole- Dzień Otwarty 🏫 Przyszli uczniowie, rodzice, obecnie uczniowie i nauczyciele wzięli udział w różnorodnych zajęciach inspirowanych metodą Montessori, które rozwijały kreatywność i samodzielność naszych uczniów. 🌟

🔧🔢 W trakcie zajęć technicznych i matematycznych dzieci mogły wykazać się umiejętnościami konstrukcyjnymi i logicznymi, rozwiązując ciekawe zadania i problemy.

🤖💨 Nie mogło zabraknąć emocjonujących wyścigów robotów, gdzie

nasi mali konstruktorzy prezentowali swoje umiejętności programowania i sterowania robotami.

🎵🎶 Miłośnicy muzyki mogli skorzystać z zajęć muzycznych, gdzie uczyli się podstaw gry na instrumentach i wspólnie tworzyli harmonijne dźwięki. W tych zajęciach naszym gościom pomogli uczniowie klasy II.

🤸‍♀️💪 Na sali gimnastycznej czekał na wszystkich tor przeszkód, który sprawił naszym uczestnikom radość. Dzieci miały okazję wykazać się sprawnością fizyczną i zobaczyć jak wygląda u nas w szkole lekcja wychowania fizycznego dla najmłodszych.

🌼🎨✂️Oczywiście! Nie możemy zapomnieć o kreatywnych zajęciach plastycznych, podczas których dzieci mogły wykazać się swoją wyobraźnią i umiejętnościami manualnymi, tworząc piękne wiosenne ozdoby. Każda wykonana praca była nie tylko wyrazem twórczej ekspresji, ale także doskonałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia!

Odbyło się również spotkanie rodziców z Dyrekcja szkoły oraz że specjalistami z pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

🍲🥖🥣Na koniec tego fantastycznego spotkania, wszyscy uczestnicy mogli delektować się pysznym żurkiem, który rozgrzewał ciała i dodawał energii po pełnym wrażeń popoludniu spędzonym w Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle !

💖 To było niezapomniane popołudnie, pełen radości, nauki i wspólnych doświadczeń! Dziękujemy wszystkim za udział i wspólnie spędzony czas! 💖

Czekamy na Was 1 września 2024 roku.

Już niedługo na naszej stronie www.psp3kk.pl w zakładce rekrutacja pojawia się szczegóły dotyczące zapisu dziecka do klasy I naszej szkoły.

💐👏Dziękujemy naszym nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom klasy II, V i VII za zaangażowanie i wkład w przygotowanie niezapomnianego Dnia Otwartego naszej szkoły! Wasza praca i zaangażowanie sprawiły, że ten dzień był pełen radości, nauki i wspólnych doświadczeń dla nas wszystkich

Dziękujemy za Waszą pasję i oddanie!

Więcej aktualności

Iza

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 20 kwietnia w PSP nr 20 odbył się Miedzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorkami Konkursu były Panie: Marzena Czekała i Dorota Słotwińska. Czytających oceniało profesjonalne JURY w składzie: mgr Grażyna Wilk – emerytowana wice dyrektor PSP nr 12,nauczyciel klas I-III mgr Elżbieta Pojasek-Ośko – nauczyciel

Czytaj więcej »
Iza

AKCJA ŻONKILE

Łączy nas pamięć Uczniowie klasy V oraz VII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy ciekawe filmy przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Rozmawialiśmy o czasach, których już nie ma, ale chcemy o nich pamiętać.

Czytaj więcej »
Iza

WIZYTA W TEATRZE

Dnia 15.04.2024 r.klasy 1-3 wybrały się na spektakl pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Uśmiechy oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że pobyt w teatrze

Czytaj więcej »
Skip to content