Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

WYCIECZKA SZKOLNA DO OPOLA FASCYNUJĄCY ŚWIAT NAUKI I PARK TRAMPOLIN

Dzisiaj nasi uczniowie mieli niezwykłą przyjemność odwiedzić Opole i odkryć fascynujący świat nauki oraz skakać na trampolinach w Parku TRAMPOLIN! 🚀🔬

W Zaczarowanym Świecie Nauki poznawaliśmy tajniki fizyki, chemii i biologii w sposób niezwykle interaktywny i zabawny! Doświadczenia, które mogliśmy sami przeprowadzać, pozwoliły nam lepiej zrozumieć prawa natury i zainspirowały do odkrywania kolejnych tajemnic świata. 🧪🔍

Po intensywnym uczestnictwie w eksperymentach, czekał na nas Park TRAMPOLIN! Skoki, akrobacje i mnóstwo śmiechu sprawiły, że ten dzień był niezapomniany! 💫

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content