Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Warsztaty bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy domy napełniają się ciepłem i zaczynają rozbrzmiewać w nich dźwięki kolęd. To chwile, kiedy bliskość rodziny i wspólne spędzanie czasu nabierają szczególnego znaczenia . Szczególne chwile to te spędzone razem w naszej szkole podczas warsztatów bożonarodzeniowych . Rodzice , uczniowie wraz z panią Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla Sabiną Nowosielską- pod wodzą pani Małgorzaty Irli w twórczym nastroju stworzyli piękne stroiki świąteczne. Warsztaty takie, to doskonała okazja, aby zanurzyć się w atmosferze Świąt jeszcze głębiej ucząc się nowych umiejętności i tworząc coś własnoręcznie. Był to naprawdę mile spędzony czas na wspólnym śpiewaniu kolęd , rozmowach , podczas których wszyscy wspólnie pracowali i wymieniali się pomysłami.

Dziękujemy, że byliście z nami !

Warsztaty zostały zorganizowane we współpracy z Kędzierzyn-Koźle Rada Osiedla Azoty oraz KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości .

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content