Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ŚWIĘTO HERBATY

Czarna czy zielona? 🍵Z miodem 🍯czy z cukrem? A może z cytryną 🍋i imbirem🫚? Herbata! Dziś w naszej szkole obchodziliśmy jej dzień. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek dotyczących rodzajów herbat, sposobów i długości ich parzenia. Następnie odbyła się degustacja, podczas której dzieci raczyły się ciepłymi herbatkami w ulubionym smaku.

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content