Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w nasze szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. pod hasłem: „ Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…” Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji.

Były wspólne rozmowy na temat życzliwości , na temat praw dziecka , życzliwe kalambury, a także stoisko z życzliwymi słowami do innych.

Życzymy Wszystkim miłego dnia !!!

Więcej aktualności

Iza

LEKCJA OTWARTA

Dziś mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowych gości w naszej klasie pierwszej! Razem z rodzicami naszych uczniów, na naszą lekcję otwartą przybyły Pani Sabina Nowosielska prezydent miasta Kędzierzyn-Koźle oraz Pani Kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Joanna Hencel , aby poznać naszą pracę i metodykę na własne oczy.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA SZKOLNA DO OPOLA FASCYNUJĄCY ŚWIAT NAUKI I PARK TRAMPOLIN

Dzisiaj nasi uczniowie mieli niezwykłą przyjemność odwiedzić Opole i odkryć fascynujący świat nauki oraz skakać na trampolinach w Parku TRAMPOLIN! W Zaczarowanym Świecie Nauki poznawaliśmy tajniki fizyki, chemii i biologii w sposób niezwykle interaktywny i zabawny! Doświadczenia, które mogliśmy sami przeprowadzać, pozwoliły nam lepiej zrozumieć

Czytaj więcej »
Iza

MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 1 lutego uczniowie klasy VII Krzysztof Rzepliński i Adam Urbanowski brali udział w etapie miejskim Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Zaprezentowali się doskonale. Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce, a Adam Urbanowski III miejsce w mieście. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej »
Skip to content