Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

JESIENNE WARSZTATY FLORYSTYCZNE

W dniu 7.11.2023 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty florystyczne. Podczas warsztatów dzieci wykonywały jesienne wianki. Dzieciom pomagali rodzice. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza zaprocentuje w przyszłości. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Kolejne warsztaty już w grudniu. Zapraszamy serdecznie.

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content