Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

CYKL- NAUCZYCIELE Z TRÓJKI

CYKL-NAUCZYCIELE Z TRÓJKI

Pasja, energia i siła w Trójce

Nasza szkoła to niewielka placówka zlokalizowana na obrzeżach miasta – na osiedlu Azoty – w niezwykle uroczym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie lasu. Otoczenie przepiękne, a jego niepowtarzalny klimat przenika przez szkolne mury. Śpiew ptaków, spokój, cisza oraz szkolne wyzwania, jakie stawiają nauczyciele, sprawiają, że u nas nie ma nudy. A wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu i innowacyjności belfrów, którzy mają swoje pasje.

Niewątpliwie taką postacią jest p. Iza Iwanejko- od zawsze jest z dziećmi i dla dzieci , daje całą siebie, zaraża wszystkich nieokiełznaną energią. Pani Iza jest jak wulkan: biega, tańczy , skacze i zdobywa góry, dzięki temu nigdy z panią Iza nie jest nudno, pasje napędzają panią do działania . To przyjemność móc pracować z takim nauczycielem jak pani Iza.

Dyrekcja PSP3 im. KEN w Kędzierzynie- Koźlu

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content