Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

CYKL- NAUCZYCIELE Z TRÓJKI

CYKL-NAUCZYCIELE Z TRÓJKI

Pasja, energia i siła w Trójce

Nasza szkoła to niewielka placówka zlokalizowana na obrzeżach miasta – na osiedlu Azoty – w niezwykle uroczym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie lasu. Otoczenie przepiękne, a jego niepowtarzalny klimat przenika przez szkolne mury. Śpiew ptaków, spokój, cisza oraz szkolne wyzwania, jakie stawiają nauczyciele, sprawiają, że u nas nie ma nudy. A wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu i innowacyjności belfrów, którzy mają swoje pasje.

Niewątpliwie taką postacią jest p. Iza Iwanejko- od zawsze jest z dziećmi i dla dzieci , daje całą siebie, zaraża wszystkich nieokiełznaną energią. Pani Iza jest jak wulkan: biega, tańczy , skacze i zdobywa góry, dzięki temu nigdy z panią Iza nie jest nudno, pasje napędzają panią do działania . To przyjemność móc pracować z takim nauczycielem jak pani Iza.

Dyrekcja PSP3 im. KEN w Kędzierzynie- Koźlu

Więcej aktualności

Iza

POTYCZKI Z TECHNIKĄ W ZSTIO 2023

Uczniowie naszej szkoły w składzie Adam Urbanowski, Adam Święconek oraz Krzysztof Rzepliński zdobyli VI miejsce w Turnieju Wiedzy Technicznej ” Potyczki z techniką” w ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu. Konkurs obejmował wiedzę z takich przedmiotów jak: informatyka, fizyka, matematyka, j. angielski, j. niemiecki, technika, mechatronika. GRATULUJEMY SUKCESU

Czytaj więcej »
Iza

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w nasze szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. pod hasłem: „ Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…” Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Były wspólne rozmowy na temat życzliwości

Czytaj więcej »
Iza

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA- 17.11.2023

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Od rana na wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli czekało wiele atrakcji. Można było zagrać w Matematyczną Ruletkę, sprawdzić swoją wiedzę z tabliczki mnożenia poprzez udział w loterii. Na wszystkich znawców tabliczki mnożenia

Czytaj więcej »
Skip to content