Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ALTERNATYWNE LEKCJE WF- FUNDACJA MONIKI PYREK- 27.10.2023

Cóż za fantastyczny dzień….cóż za fantastyczna lekcja wf…dziś wraz z uczniami klas V I VII uczestniczyliśmy w ,,Alternatywnych lekcjach wf” zorganizowanych przez Fundacja Moniki Pyrek . Emocje , Szczęście, Zmęczenie , Radość , Motywacja do pracy , Rywalizacja przez zabawę –> to słowa wypowiedziane przez dzieci po tej lekcji . Jesteśmy pewni, że takie działania przełożą się na aktywność naszych dzieci i zainspirują ich do wyboru interesujących dyscyplin sportowych.

Dziękujemy Fundacji Moniki Pyrek za olrganizację tego fantastycznego eventu w KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości . Dziękujemy wspaniałej ekipie prowadzącej zajecia za zaangażowanie, za logistykę , za dobre słowo.

Nie mówimy do widzenia –> mówimy do zobaczenia!!!!!

Magda Ustianowska Monika Pyrek Kinder Joy of moving

Więcej aktualności

Iza

POTYCZKI Z TECHNIKĄ W ZSTIO 2023

Uczniowie naszej szkoły w składzie Adam Urbanowski, Adam Święconek oraz Krzysztof Rzepliński zdobyli VI miejsce w Turnieju Wiedzy Technicznej ” Potyczki z techniką” w ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu. Konkurs obejmował wiedzę z takich przedmiotów jak: informatyka, fizyka, matematyka, j. angielski, j. niemiecki, technika, mechatronika. GRATULUJEMY SUKCESU

Czytaj więcej »
Iza

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w nasze szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. pod hasłem: „ Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…” Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Były wspólne rozmowy na temat życzliwości

Czytaj więcej »
Iza

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA- 17.11.2023

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Od rana na wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli czekało wiele atrakcji. Można było zagrać w Matematyczną Ruletkę, sprawdzić swoją wiedzę z tabliczki mnożenia poprzez udział w loterii. Na wszystkich znawców tabliczki mnożenia

Czytaj więcej »
Skip to content