Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ZDROWO ŻYĆ- PROJEKT W KLASIE II

Ostatnio klasa 2 na zajęciach zdobyła wiele informacji,co należy zrobić żeby zdrowo żyć. Na podsumowanie tematu zorganizowaliśmy owocową ucztę. Mogliśmy podzielić się z innymi swoimi owocami, jak i poznać i skosztować nowe smaki owoców, których jeszcze nie jedliśmy. Kolejnego dnia robiliśmy warzywne stworki. Nie przeszkadzało to nam ,aby podgryzać niektóre elementy naszej pracy. My już wiemy, że warzywa i owoce mają wiele cennych składników i warto je spożywać żeby być zdrowym i silnym.💪

Więcej aktualności

Iza

POTYCZKI Z TECHNIKĄ W ZSTIO 2023

Uczniowie naszej szkoły w składzie Adam Urbanowski, Adam Święconek oraz Krzysztof Rzepliński zdobyli VI miejsce w Turnieju Wiedzy Technicznej ” Potyczki z techniką” w ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu. Konkurs obejmował wiedzę z takich przedmiotów jak: informatyka, fizyka, matematyka, j. angielski, j. niemiecki, technika, mechatronika. GRATULUJEMY SUKCESU

Czytaj więcej »
Iza

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w nasze szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. pod hasłem: „ Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…” Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Były wspólne rozmowy na temat życzliwości

Czytaj więcej »
Iza

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA- 17.11.2023

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Od rana na wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli czekało wiele atrakcji. Można było zagrać w Matematyczną Ruletkę, sprawdzić swoją wiedzę z tabliczki mnożenia poprzez udział w loterii. Na wszystkich znawców tabliczki mnożenia

Czytaj więcej »
Skip to content