Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ZDROWO ŻYĆ- PROJEKT W KLASIE II

Ostatnio klasa 2 na zajęciach zdobyła wiele informacji,co należy zrobić żeby zdrowo żyć. Na podsumowanie tematu zorganizowaliśmy owocową ucztę. Mogliśmy podzielić się z innymi swoimi owocami, jak i poznać i skosztować nowe smaki owoców, których jeszcze nie jedliśmy. Kolejnego dnia robiliśmy warzywne stworki. Nie przeszkadzało to nam ,aby podgryzać niektóre elementy naszej pracy. My już wiemy, że warzywa i owoce mają wiele cennych składników i warto je spożywać żeby być zdrowym i silnym.💪

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content