Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Projekt został współfinansowany przez Projekt „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” realizowany jest w ramach Programu Rozwój Lokalny. Projekt współfinansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz w 15% budżetu państwa. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej .

Dziękujemy organizatorom : Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Była to dla nas wspniała impreza : uczestniczyliśmy w konkurencjach lekkoatletycznych, wspólnym biegu integracyjnym na 500 m, zjedliśmy smaczny obiad, otrzymaliśmy super medale i piękne prezenty.

Dziękujemy.

Więcej aktualności

Iza

POTYCZKI Z TECHNIKĄ W ZSTIO 2023

Uczniowie naszej szkoły w składzie Adam Urbanowski, Adam Święconek oraz Krzysztof Rzepliński zdobyli VI miejsce w Turnieju Wiedzy Technicznej ” Potyczki z techniką” w ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu. Konkurs obejmował wiedzę z takich przedmiotów jak: informatyka, fizyka, matematyka, j. angielski, j. niemiecki, technika, mechatronika. GRATULUJEMY SUKCESU

Czytaj więcej »
Iza

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w nasze szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. pod hasłem: „ Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…” Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Były wspólne rozmowy na temat życzliwości

Czytaj więcej »
Iza

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA- 17.11.2023

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Od rana na wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli czekało wiele atrakcji. Można było zagrać w Matematyczną Ruletkę, sprawdzić swoją wiedzę z tabliczki mnożenia poprzez udział w loterii. Na wszystkich znawców tabliczki mnożenia

Czytaj więcej »
Skip to content