Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

I miejsce w akcji Aktywne Miasta

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się cudowna uroczystość. Niespodziankę sprawili nam pani prezydent miasta Sabina Nowosielska oraz zastępca prezydenta pan Wojciech Jagiełło, wręczając uroczyście nagrodę za I miejsce wśród szkół miasta Kędzierzyn-Koźle akcji rowerowej Aktywne Miasta . Nagrodą jest czek na kwotę 2000 zł . Dziękujemy bardzo i obiecujemy , że w dalszym ciągu będziemy aktywni . Słowa uznania kierujemy do Wszystkich, którzy kręcili kilometry dla naszej szkoły.

Więcej aktualności

Iza

Wycieczka klasy III

Klasa 3 na wycieczce. W poniedziałek 2.10. uczniowie klasy 3 miali okazję wspólnie miło spędzić czas. Byliśmy w restauracji na lodach. Następnie odwiedziliśmy miejsce pamięci ofiar II wojny światowej, nawiązując do dzisiejszego Dnia Pamięci Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy. Podczas wycieczki pogoda i humory dopisały:)

Czytaj więcej »
Iza

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Czytaj więcej »
Iza

Europejski Dzień Języków Obcych 27.09.2023

Dnia 27 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Odbył się konkurs językowy „Translate It”, podczas, którego wszyscy uczniowie tłumaczyli wylosowane słówka. Na zajęciach języka angielskiego odbyły się quizy i zadania w grupach mające na celu poznanie innych kultur europejskich. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy i życzymy

Czytaj więcej »
Skip to content