Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

I miejsce w akcji Aktywne Miasta

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się cudowna uroczystość. Niespodziankę sprawili nam pani prezydent miasta Sabina Nowosielska oraz zastępca prezydenta pan Wojciech Jagiełło, wręczając uroczyście nagrodę za I miejsce wśród szkół miasta Kędzierzyn-Koźle akcji rowerowej Aktywne Miasta . Nagrodą jest czek na kwotę 2000 zł . Dziękujemy bardzo i obiecujemy , że w dalszym ciągu będziemy aktywni . Słowa uznania kierujemy do Wszystkich, którzy kręcili kilometry dla naszej szkoły.

Więcej aktualności

Iza

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 20 kwietnia w PSP nr 20 odbył się Miedzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorkami Konkursu były Panie: Marzena Czekała i Dorota Słotwińska. Czytających oceniało profesjonalne JURY w składzie: mgr Grażyna Wilk – emerytowana wice dyrektor PSP nr 12,nauczyciel klas I-III mgr Elżbieta Pojasek-Ośko – nauczyciel

Czytaj więcej »
Iza

AKCJA ŻONKILE

Łączy nas pamięć Uczniowie klasy V oraz VII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy ciekawe filmy przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Rozmawialiśmy o czasach, których już nie ma, ale chcemy o nich pamiętać.

Czytaj więcej »
Iza

WIZYTA W TEATRZE

Dnia 15.04.2024 r.klasy 1-3 wybrały się na spektakl pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Uśmiechy oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że pobyt w teatrze

Czytaj więcej »
Skip to content