Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Wycieczka do Funzeum i parku trampolin 15.06.2023

Wizyta w Funzeum w Gliwicach–> mówimy wielkie WOW !!! Jak się Wam podobało? Swoje zdjęcia umieszczajcie pod postem w komentarzu .
Funzeum to niezwykłe i wyjątkowe miejsce, prawdziwe KRÓLESTWO ŚWIATŁA I KOLORU- gdzie sztuka i nauka spotykają się z dobrą zabawą. Gliwickie muzeum wykorzystuje nowoczesne technologie cyfrowe i umożliwia dzieciom zdobywanie wiedzy w sposób: nowoczesny, interesujący i zapewniający rozrywkę. Uczniowie odwiedzili 3 strefy:
-strefę światła
-strefę koloru
-strefę zabawy.
Dzieci odbyły niezwykłą podróż przez poszczególne kolory, sprawdzały ciepłotę swojego ciała, oglądały interaktywne instalacje, a także trójwymiarowe obrazy za pomocą okularów 3D. Uczniowie przeprowadzali doświadczenia ze światłem i kolorami, wygrywali melodie na podłogowym pianinie.

Park Trampolin–>celem wycieczki było miłe spędzenie czasu, propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Na terenie parku dzieci korzystały z różnej wielkości trampolin, basenu z miękkimi gąbkami, ścianek wspinaczkowych oraz koszy do koszykówki i ścieżek akrobatycznych w części linowej.

więcej zdjęć na : (4) Facebook

Więcej aktualności

Iza

LEKCJA OTWARTA

Dziś mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowych gości w naszej klasie pierwszej! Razem z rodzicami naszych uczniów, na naszą lekcję otwartą przybyły Pani Sabina Nowosielska prezydent miasta Kędzierzyn-Koźle oraz Pani Kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Joanna Hencel , aby poznać naszą pracę i metodykę na własne oczy.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA SZKOLNA DO OPOLA FASCYNUJĄCY ŚWIAT NAUKI I PARK TRAMPOLIN

Dzisiaj nasi uczniowie mieli niezwykłą przyjemność odwiedzić Opole i odkryć fascynujący świat nauki oraz skakać na trampolinach w Parku TRAMPOLIN! W Zaczarowanym Świecie Nauki poznawaliśmy tajniki fizyki, chemii i biologii w sposób niezwykle interaktywny i zabawny! Doświadczenia, które mogliśmy sami przeprowadzać, pozwoliły nam lepiej zrozumieć

Czytaj więcej »
Iza

MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 1 lutego uczniowie klasy VII Krzysztof Rzepliński i Adam Urbanowski brali udział w etapie miejskim Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Zaprezentowali się doskonale. Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce, a Adam Urbanowski III miejsce w mieście. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej »
Skip to content