Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Niech żyje bal…

Niech żyje bal…-Dziś sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci i młodzież wystąpili w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.
Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu balu.
Zapraszamy po dużą dawkę zdjęć na szkolnego Facebooka: https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid02SfdaMBdoWmcYLgBc8pRwjNghGbNCVSy1X1b46cqcJCt77uLmWvv3Qi2KtDRnwraEl

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content