Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Konkurs języka angielskiego

I see english everywhere – konkurs języka angielskiego rozstrzygnięty.
I miejsce – Natan Chmielewski
II miejsce Michał Ziemkiewicz
III miejsce Tymoteusz Karpiński oraz Marta Kupryś
Wyróżnienia:
Klaudia Bilińska
Jagoda Bartkowiak
Milena Ziemkiewicz
Oliwier Cor
Khrystyna Rymar
Mykita Mateusz
Mikołaj Przybyła
Sandra Psota
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Prace były bardzo ciekawe i różnorodne. Mamy nadzieję, że uwrażliwiły dzieci na odkrywanie i wyjaśnianie nowych słówek że swojego otoczenia.
Serdecznie dziękujemy również Rodzicom za większą motywację swoich dzieci w przedsięwzięciu 🙂

Więcej aktualności

Iza

Wycieczka klasy III

Klasa 3 na wycieczce. W poniedziałek 2.10. uczniowie klasy 3 miali okazję wspólnie miło spędzić czas. Byliśmy w restauracji na lodach. Następnie odwiedziliśmy miejsce pamięci ofiar II wojny światowej, nawiązując do dzisiejszego Dnia Pamięci Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy. Podczas wycieczki pogoda i humory dopisały:)

Czytaj więcej »
Iza

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Czytaj więcej »
Iza

Europejski Dzień Języków Obcych 27.09.2023

Dnia 27 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Odbył się konkurs językowy „Translate It”, podczas, którego wszyscy uczniowie tłumaczyli wylosowane słówka. Na zajęciach języka angielskiego odbyły się quizy i zadania w grupach mające na celu poznanie innych kultur europejskich. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy i życzymy

Czytaj więcej »
Skip to content