Niedzielny ranek i południe...za oknem deszczyk , a my stawiamy się na starcie biegu Gaz System na 5 . Brawa dla wszystkich reprezentantów naszej szkoły: Marty, Mileny , Sandry , Michała i pani Izy 🙂 Wszyscy dzielnie walczyli !!!

Brak opisu.

W ramach programu lojalnościowego kina Helios otrzymaliśmy książkę, którą będzie można wypożyczyć w bibliotece szkolnej.
W tym roku szkolnym również będziemy zbierać punkty!
Projekty edukacyjne Kina Helios:
Kino na Temat Junior >> spotkania edukacyjne z filmem i bajką dla uczniów szkół podstawowych.
Kino na Temat >> projekt skierowany do młodzieży z najstarszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Podczas seansów poruszane są problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania oraz rozpoczynających dorosłe życie.
Akademia Filmowa - projekt wprowadzający młodych widzów w zagadnienia sztuki filmowej.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „1bilet _1złoty do kina dla szkoły 1 HELIOS PRZYJDŹ z KLASĄ DO KINA ZBIERAJ PUNKTY 2 ZAMIEŃ PUNKTY NA ZŁOTÓ“WKI 3 WYPOSAŻ NAMI SZKOŁĘ PRACOWNIL OMPUTEROWA SALE GIMNASTYCZNA LUB BIBLIOTEKE SZKOLNA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY HDS PLUS MLOTA DOŁĄCZ DO NAS! SZCZEGÓ“ŁY NA: WWW.HELIOS.PL/HDSPLUS HELIOS EWE.TERIEE DLA SZKOŁY”
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Dziś z klasą II wyruszyliśmy na bezludną wyspę. Dzieci stworzyły wspólnie swoje miejsce , przydzieliły zadania 🙂 na uwagę zasługuje bardzo dobra wspólpraca wszystkich ,,rozbitków". Dzieci stworzyły kuchnie , sypialnię , a nawet SPA 🙂 zabawa była przednia !!! Dzieci nazwały wyspę ,,Wyspa przyjaciół".

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

15 września to niezwykle kolorowy czas - Dzień Kropki. Wszyscy uczniowie wysłuchali opowiadania o tym, jak ważna jest kreatywność i motywacja, a potem każda z klas tworzyła barwny plakat. Oczywiście, pełen kropek!

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

🌼🌺🌼Świetlicowe zabawy na kwietnej łące. 🌻🌼🌷
,,Dziś o świcie łąka była taka piękna
Płakała, była pełna rosy
Jej suknia z rumianków była pomięta
Wiatr czochrał jej trawiaste włosy”. Agata Budzyńska, „Łąka”
Gaz system na 5 serdecznie zaprasza na bieg dzieci i rodziców:-) Ja już się zapisałam , a Wy ?
Pozdrawiam na sportowo !!!
Pani z wf 😉
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, na świeżym powietrzu i tekst „QGA2 system na piÄ…tkę! 18.09.2022 godz. 10.15 biegi dzieci młodzieży Dystans: .godz. 12.00 bieg główny Start: parking przed Halq SportowÄ 'Sródmieście" Kędzierzyn 5 km Jana Pawła Zapisy na stronie www.time-sport.pl Grand sir www.mosirkk.pl KÄdzierzyn-Koźle Znajdż nas! f Miasto możliwości Regulamin zawodów dostępny stronach: www.mosirkk.pl www.maratonypolskie.pl Zapraszamy! Kontakt: Tel. 77 472 38 wew. 114 e-mail: sport@mosirkk.pl”
Ruszamy z akcją ,,Szkoły pełne talentów " .
Przy drzwiach wejściowych w naszej szkole znajduje się skrzynka do której wrzucamy TALNTY , które otrzymujemy podczas zakupów w Lidlu. Prosimy rodziców, dziadków i przyjaciół naszej szkoły o włączenie się do akcji . Przy okazji - każdy zarejestrowany TALENT na stronie www.lidl.pl/szkoły to szansa na wygranie super nagród dla szkół. Akcja trwa do 18.12.2022 !!!
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Zapraszamy na zajęcia sportowe:
Klasy I i III SKS BĘDĄ MIAŁY WE WTORKI 15.00-16.30 ORAZ W ŚRODY 14.00-15.30.
KLASY STARSZE BĘDĄ MIAŁY SKS WE WTORKI 16.30-18.00 ORAZ W ŚRODY 15.30-17.00.