Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów.

Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które przyniosą wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Niech te letnie dni będą okazją do relaksu, odkrywania nowych pasji i spędzania czasu z najbliższymi.

Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie – dbajcie o siebie i innych, abyśmy wszyscy mogli wrócić po wakacjach pełni energii i gotowi na kolejne wyzwania.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy na szkolnego facebooka :

(1) Drodzy… – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle | Facebook

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content