Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu,

Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Przede wszystkim chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za Państwa nieocenioną pomoc i współpracę. Wasze wsparcie dla dzieci, zaangażowanie w życie szkoły oraz otwartość na dialog z nauczycielami i dyrekcją były kluczowe dla osiągnięcia wielu sukcesów naszych uczniów. Dzięki Waszemu wsparciu, mogliśmy wspólnie stworzyć środowisko sprzyjające nauce, rozwojowi i bezpieczeństwu.

Dziękuję również za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość w trudnych momentach. Każdego dnia pokazywaliście, że możemy na Was liczyć, co było szczególnie ważne w sytuacjach wymagających dodatkowego wysiłku i poświęcenia. Wasze zaangażowanie i gotowość do pomocy były niezastąpione.

Nie można zapomnieć o tym, jak wiele zrobiliście dla wspólnoty szkolnej, angażując się w różnego rodzaju inicjatywy i wydarzenia. Wasza obecność i aktywność podczas spotkań, wycieczek, uroczystości szkolnych oraz akcji charytatywnych były dowodem na to, jak bardzo zależy Wam na dobru naszych dzieci.

Na koniec chciałbym wyrazić nadzieję, że nasze wspólne wysiłki w dalszym ciągu będą owocować sukcesami naszych uczniów, zarówno w sferze naukowej, jak i osobistej. Wierzę, że dzięki naszej współpracy, dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty, pasje i umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Dziękuję Wam z całego serca za to, że jesteście częścią naszej szkolnej społeczności i że wspólnie możemy budować lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Małgorzata Strużyna

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. KEN

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content