Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas!

Cieszę się ogromnie, że dzisiaj udało mi się zebrać tak dużą grupę kobiet, które chcą być aktywne i wspierać inicjatywy promujące zdrowy styl życia. Wasze wsparcie, motywacja i uśmiech sprawiły, że ta wyprawa była jeszcze bardziej wyjątkowa. Dzięki Wam, Aktywne Miasta stają się coraz bardziej popularne i inspirują inne osoby do aktywności fizycznej.

Dzisiejsza wyprawa to piękny przykład tego, jak wspólnie możemy wpływać na nasze otoczenie i przyczyniać się do tworzenia zdrowszych i bardziej aktywnych społeczności. Jestem pełna podziwu dla Waszej determinacji i zaangażowania.

Dziękuję Wam wszystkim za udział w tej wyprawie i za to, że jesteście częścią naszej aktywnej Trójki. Wasze zaangażowanie jest inspirujące i mam nadzieję, że ta wyprawa była tylko początkiem wielu kolejnych aktywnych przygód!

W wyprawie udział wzięły:

Dominika -> mama Oliwiera

Justyna -> mama Jasia

Natalia -> mama Filipa

Magda -> mama Jagody

Magda -> mama Mikołaja

Kasia-> mama Julki

Aneta-> mama Adama

Mariola -> mama Karoliny i Krzysia

Marta-> mama Adama

Marta-> mama Zuzi i Mikołaja

Ania -> mama Ii nauczycielka przedmiotów artystycznych

Iwona -> mama I nauczycielka ed.wczesnoszkolnej

Iza-> mama i nauczycielka wf

Aktywne Miasta

KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content