Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

WYCIECZKA DO ZOO WE WROCŁAWIU

Dzisiaj nasi wspaniali uczniowie mieli okazję wybrać się na niezwykłą wycieczkę do ZOO we Wrocławiu! To było niesamowite doświadczenie pełne radości i fascynujących spotkań z egzotycznymi zwierzętami.

Piękna pogoda sprawiła, że cały dzień był jeszcze bardziej magiczny. Słoneczne promienie towarzyszyły nam podczas spaceru po ogrodzie zoologicznym, gdzie mogliśmy podziwiać niezwykłe gatunki zwierząt z całego świata.

Nasi uczniowie byli zachwyceni tym magicznym miejscem! Obserwowanie słoni, żyraf, lwów i wielu innych zwierząt sprawiło, że ich oczy świeciły się radością. To wspaniałe doświadczenie pozwoliło nam lepiej zrozumieć i docenić piękno natury oraz różnorodność świata zwierząt.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą postawę i zaangażowanie podczas wycieczki. To był dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Mam nadzieję, że każdy z nas zainspirował się pięknem natury i troską o naszą planetę.

Dziękujemy ZOO we Wrocławiu za niezapomniane przeżycia i opiekę nad zwierzętami. Do zobaczenia następnym razem! 🦁🦒🐘🌿☀️

#WycieczkaDoZOO#PięknaPogoda#NiezapomnianeChwile

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content