Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

FESTYN OSIEDLOWY

Dziś w naszej szkole odbył się wspaniały Festyn Osiedlowy, którego organizatorami były Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle , Kędzierzyn-Koźle Rada Osiedla Azoty , Przedszkole Publiczne nr 7 w Kędzierzynie-Koźlu oraz KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości . Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili podczas różnorodnych atrakcji. Na najmłodszych czekały kolorowe dmuchańce i liczne animacje, które dostarczyły mnóstwo radości i uśmiechów, loteria fantowa. Byla też Galaria prac naszych mlodych artystów. Dzieci miały okazję do zabawy, a dorośli mogli się zrelaksować i spędzić miło czas w gronie sąsiadów i przyjaciół.

Jednym z głównych punktów programu były smakołyki przygotowane specjalnie na tę okazję. Pyszne kiełbaski z grilla, aromatyczna grochówka oraz domowe ciasta, pieczołowicie przygotowane przez naszych wspaniałych radziców, cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wspaniałe jedzenie dopełniło atmosfery festynu, tworząc wyjątkowy klimat, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, oraz wszystkim uczestnikom za ich obecność i wspólnie spędzony czas. Wasza energia i zaangażowanie sprawiły, że festyn był wyjątkowy. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na kolejnych wydarzeniach przez nas organizowanych. Do zobaczenia!

Dziękujemy rodzicom i uczniom za ich pomocą w przygotowanie festynu!!!!

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content