Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

DZIEŃ PUSTEJ KLASY 2024

#dzienpustejklasy2024

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy!

Lekcje angielskiego, polskiego, matematyki, plastyki, a nawet informatyki odbywały się na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli okazję uczyć się w naturalnym otoczeniu, co sprzyjało kreatywności i lepszej koncentracji.

Dodatkowo, promowaliśmy zdrowe odżywianie, co jeszcze bardziej podkreśliło znaczenie dbania o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

W ramach zajęć wychowania fizycznego wybraliśmy się na basen, co było świetną okazją do aktywności fizycznej i integracji w wodzie.

Taka forma nauki przynosi wiele pozytywnych skutków. Przede wszystkim, przebywanie na świeżym powietrzu poprawia samopoczucie i zwiększa poziom energii. Naturalne otoczenie sprzyja koncentracji i redukuje stres, co przekłada się na lepsze wyniki w nauce. Lekcje na dworze stymulują również kreatywność i rozwijają umiejętności społeczne, ponieważ dzieci uczą się współpracować w nowym, inspirującym środowisku. Aktywność fizyczna, jak pływanie na basenie, wspiera zdrowy rozwój fizyczny i psychiczny uczniów, a promowanie zdrowego odżywiania uczy ich dobrych nawyków na całe życie.

To był fantastyczny dzień pełen nauki i zabawy na świeżym powietrzu. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie!

#DzienPustejKlasy2024

#dpk2024

#NaukaNaŚwieżymPowietrzu#EdukacjaZPasją#ZdroweOdżywianie#AktywnośćFizyczna#Basen#KorzyściZNatury#LepszeSamopoczucie#Kreatywność#Współpraca

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content