Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

DZIEŃ SPORTU

Dziś w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Dzień Sportu w ramach akcji #MoveWeek! Był to wyjątkowy czas pełen ruchu, rywalizacji i uśmiechów. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnych sportowych stacjach, gdzie mogli sprawdzić swoje umiejętności w dyscyplinach takich jak biegi, skoki, rzuty oraz gry zespołowe.

Na każdej stacji czekały na dzieci różnorodne zadania, które nie tylko dostarczały mnóstwo radości, ale również zachęcały do zdrowej rywalizacji i współpracy. Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Widzieliśmy mnóstwo uśmiechów, słyszeliśmy śmiechy i doping, a atmosfera była pełna pozytywnej energii.

Nauczyciele pełnili role organizatorów i sędziów, dbając o to, by wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Dzięki ich zaangażowaniu, dzień był doskonale zorganizowany, a dzieci mogły skupić się na dobrej zabawie i czerpaniu radości z aktywności fizycznej.

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie! Dzień Sportu pokazał, jak ważna jest aktywność fizyczna i jak wiele radości może przynieść wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zachęcamy do kontynuowania aktywności i dbania o zdrowy tryb życia każdego dnia. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach! #MoveWeek#SportowaRadość#AktywniRazem

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content