Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Mini Olimpiada Sportowa

Dziś uczniowie klas I i II naszej szkoły wzięli udział w Mini Olimpiadzie Sportowej! Dzieci miały do wykonania wiele zadań sprawnościowych, które sprawdziły ich zręczność, siłę i wytrzymałość. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i duchem sportowej rywalizacji. Dobra zabawa i zasady fair play towarzyszyły im przez cały dzień, a uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, jak bardzo im się podobało. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne świętowanie sportu!

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content