Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

ZDROWE ŚNIADANIE Z WARZYWAMI ZE SZKOLNEGO OGRÓDKA

Wczoraj i dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa lekcja! Uczniowie klasy I i V, pełni entuzjazmu i zapału, przygotowali zdrowe śniadanie z warzywami pochodzącymi z naszego szkolnego ogródka. To była świetna okazja, aby nie tylko nauczyć się, jak ważne jest zdrowe odżywianie, ale także jak cieszyć się smakiem świeżych, własnoręcznie wyhodowanych warzyw. Dzieci miały okazję poznać różne techniki kulinarne i dowiedzieć się więcej o wartości odżywczej warzyw. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność!

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content