Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

AKTYWNE MIASTA- WSIADAMY NA ROWERY- KRĘCIMY KILOMETRY DLA PSP3

Dziś w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Urzędu Miasta oraz Komendy Miejskiej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Przeprowadzili oni bardzo ciekawą lekcję na temat bezpieczeństwa poruszania się na rowerze. Dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo korzystać z roweru w ruchu miejskim oraz jak dbać o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Podczas spotkania omówiono również akcję rowerową „Aktywne Miasta”. To świetna inicjatywa, która ma na celu promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej poprzez kręcenie kilometrów na rowerze. Nasza szkoła bierze udział w tej akcji i serdecznie prosimy Was oraz Wasze rodziny o wsparcie! Każdy przejechany kilometr się liczy i przyczynia się do naszego wspólnego sukcesu.

Razem możemy zdobyć cenne nagrody i wyróżnienia dla naszej szkoły, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Dołączcie do nas, wsiądźcie na rowery i kręćcie kilometry dla naszej szkoły! 🚴‍♂️🚴‍♀️

Jeśli nie wiesz jak zainstalować aplikacje zgłoś się do nauczyciela wf w naszej szkole p. Izabeli Iwanejko.

KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości

Aktywne Miasta

Policja Kędzierzyn-Koźle

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content