Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj w naszej szkole obchodzimy święto języka ojczystego! To doskonała okazja, aby celebrować naszą piękną polszczyznę i uczyć się jej jeszcze lepiej.

W ciągu dnia uczniowie mieli okazję brać udział w różnego rodzaju konkursach językowych. Zorganizowaliśmy łamańce językowe, gdzie musieliśmy poprawnie wymówić trudne wyrazy i zdania. Było to nie tylko zabawne, ale również edukacyjne.

Nie mogło też zabraknąć tradycyjnych kalamburów, które sprawiły, że każdy musiał skorzystać ze swojej wiedzy językowej, aby rozwiązać zagadki.

Święto języka ojczystego to doskonała okazja do promocji kultury językowej i pielęgnowania naszych językowych tradycji. Cieszymy się, że możemy wspólnie świętować nasz piękny język i rozwijać nasze umiejętności językowe. Wszyscy jesteśmy dumni z naszej ojczystej mowy i z przyjemnością ją pielęgnujemy.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w obchodach oraz zaangażowanie w promocję naszego języka ojczystego. Niech Polska mowa trwa i rozwija się w naszej szkole! 🇵🇱📚

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content