Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

WSPÓŁPRACA I WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ- PROJEKT DUGNAD

Zajęcia „Współpraca i współodpowiedzialność” w ramach projektu DUGNAD

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach pt. „Współpraca i współodpowiedzialność”, prowadzonych przez Panią Annę Sikorę. Zajęcia odbyły się w ramach projektu DUGNAD, którego celem jest promowanie aktywności społecznej i wzmacnianie więzi międzyludzkich.

Podczas spotkania Pani Anna Sikora zaprezentowała nam różnorodne techniki i strategie budowania efektywnej współpracy w grupie oraz kształtowania poczucia współodpowiedzialności za wspólne cele i projekty. Dzięki interaktywnym formom pracy mieliśmy okazję w praktyce przetestować nowe umiejętności i wypracować sposoby efektywnej komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów.

Jednym z głównych punktów warsztatów było również zwrócenie uwagi na znaczenie wzajemnego szacunku, empatii oraz solidarności w procesie współpracy. Pani Sikora podkreślała, że tylko poprzez aktywną współpracę i wspólną odpowiedzialność możemy osiągnąć nasze cele oraz przyczynić się do rozwoju naszej społeczności.

Dziękujemy Pani Annie Sikorze za cenne wskazówki i inspirujące spotkanie, które na pewno przyczyniło się do wzmocnienia więzi w naszej szkolnej społeczności. Oby takie inicjatywy w ramach projektu DUGNAD były częstym punktem naszego programu, przyczyniając się do budowania pozytywnego środowiska i rozwijania umiejętności społecznych naszych uczniów.

Więcej aktualności

Iza

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 20 kwietnia w PSP nr 20 odbył się Miedzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorkami Konkursu były Panie: Marzena Czekała i Dorota Słotwińska. Czytających oceniało profesjonalne JURY w składzie: mgr Grażyna Wilk – emerytowana wice dyrektor PSP nr 12,nauczyciel klas I-III mgr Elżbieta Pojasek-Ośko – nauczyciel

Czytaj więcej »
Iza

AKCJA ŻONKILE

Łączy nas pamięć Uczniowie klasy V oraz VII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy ciekawe filmy przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Rozmawialiśmy o czasach, których już nie ma, ale chcemy o nich pamiętać.

Czytaj więcej »
Iza

WIZYTA W TEATRZE

Dnia 15.04.2024 r.klasy 1-3 wybrały się na spektakl pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Uśmiechy oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że pobyt w teatrze

Czytaj więcej »
Skip to content