Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W naszej szkole odbył się wspaniały Dzień Babci i Dziadka! Goście zostali powitani serdecznie przez uczniów i nauczycieli. Dzieci przygotowały wzruszające występy, prezentując swoje talenty i miłość do swoich babć i dziadków. Po występach wszyscy udali się na słodki poczęstunek, gdzie nasi goście i dzieci mogli delektować się pysznymi deserami przygotowanymi z miłością. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów i wzruszeń dla wszystkich obecnych!

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content