Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

BAL KARNAWAŁOWY

Dzisiejszy bal karnawałowy w naszej szkole dla dzieci będzie niezapomnianym wydarzeniem pełnym radości i kolorów. Nasz hol został przemieniony w magiczną krainy, a uczniowie przybyli w najbardziej kreatywnych i zabawnych kostiumach. Całe wydarzenie było pełne uśmiechów i śmiechu, gdy maluchy wspólnie tańczyły, śpiewały i bawiły się na

Nie brakowało tradycyjnych konkursów kostiumowych, gdzie dzieci prezentowały swoje pomysłowe przebrania. Wśród nich można było zobaczyć baletnice, superbohaterów, postacie z bajek oraz wiele innych kreatywnych kreacji. Jury miało trudne zadanie wybrania zwycięzców, gdyż każdy kostium emanował kreatywnością i starannością wykonania.

Podczas balu nie zabrakło również stołów pełnych pysznych przekąsek i napojów. Dzieci delektowały się pączuszkami co dodatkowo umilało im czas spędzony na zabawie. Atmosfera była niesamowicie pozytywna, a wszyscy uczestnicy balu świetnie się bawili, tworząc wspomnienia na długo.

Z pewnością tegoroczny bal karnawałowy pozostanie w pamięci naszych uczniów jako wyjątkowe wydarzenie, które dodatkowo zacieśniło więzi społeczności szkolnej. Nie tylko dostarczył dzieciom rozrywki, ale również pozwolił na wyrażenie kreatywności i wspólną zabawę.

Dziękujemy przedszkolakom i nauczycielom z Przedszkole Publiczne nr 7 w Kędzierzynie-Koźlu na wspólną wspaniałą zabawę.

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content