Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Bezpieczne ferie- spotkanie z policjantami.

Dziś miało miejsce ważne spotkanie z policjantami w naszej szkole, gdzie omówiliśmy kwestie bezpieczeństwa podczas nadchodzących ferii. Wspólnie dyskutowaliśmy o praktycznych poradach i środkach ostrożności, aby wszyscy uczniowie mogli cieszyć się bezpiecznymi i radosnymi Podczas spotkania policjanci podkreślili znaczenie świadomego korzystania z internetu, zabezpieczania domów podczas nieobecności oraz unikania ryzykownych zachowań. Przekazali również kontaktowe numery alarmowe i zachęcali uczniów do zgłaszania wszelkich podejrzanych sytuacji. To ważne wsparcie dla naszej społeczności szkolnej, dbającej o bezpieczeństwo każdego ucznia. 🚔🤝🏫👮‍♂️#BezpieczneFerie

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content