Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Kartka świąteczna

Konkurs na kartę bożonarodzeniową- rozstrzygnięty.

Wszystkie prace naszych uczniów są wyjątkowe i niepowtarzalne, są wyrazem ich kreatywności. Ich pomysłowość i zaangażowanie zostały docenione przez jury konkursowe Domu Kultury Komes- Hania Orlik z kl.I zajęła III miejsce w mieście.

Gratulujemy Hani oraz pozostałym uczestnikom.Brawo!

Na wszystkich uczestników konkursu czekają nagrody- niespodzianki.

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content