Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Jarmark Świąteczny w Kędzierzynie Koźlu

Trójka to szkoła pełna energii i pasji!

Uczniowie , Nauczyciele i Rodzice z PSP 3 to społeczność, którą wyróżniają wspólne pasję, energia oraz chęć działania. Dzisiejszy występ jest najlepszym dowodem na to, że Trójka to szkoła , w której panuje niepowtarzalny klimat, nasi uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również rozwijają swoje zainteresowania i pasję. Nasze dzieci z Trójki są wspaniałe, a dzisiejszy występ to potwierdził, że jesteśmy super zespołem, w którym każdy ważny i niezbędny. Jestem dumna z moich Uczniów oraz Nauczycieli.

W piątek piękne występy ,a w sobotę nasi nauczyciele podczas Jarmarku sprzedawali przygotowane przez Rodziców oraz nauczycieli ozdoby oraz przetwory . Kwota zebrana zostanie przeznaczona na Bal Karnawałowy naszych uczniów.

Dziękuję , za Wasze zaangażowanie i za to , jacy jesteście!

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content