Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

MIKOŁAJKI 2023

Mikołajki w naszej szkole.

Dziś wszystkie dzieci w szkole były grzeczne i otrzymały od Mikołaja małe upominki.

6 grudnia to szczególny czas dla dzieci. Od samego rana można było spotkać na korytarzach osoby ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach, swetrach czy innych świątecznych ozdobach. Święty Mikołaj wraz z panią Mikołajową odwiedził wszystkich uczniów. Sprawdzał, czy dzieci były grzeczne, prosił o zaśpiewanie kolęd czy recytację wierszyków, a w zamian rozdał całej społeczności szkolnej słodkie upominki. Dziękujemy za udział w organizacji Mikołajek Radzie Rodziców naszej szkoły.

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content