Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Bieg Gaz System na Piątkę

W słoneczną niedzielę 10.09.2023 uczniowie naszej szkoły wraz z panią Izabela Iwanejko wzięli udział w biegu Gaz System na Piątkę. Wszystkim.serdecznie gratulujemy , bo nie było łatwo przy tym upale . Wszyscy spisali się rewelacyjnie !!!!

Klasa II

Basia Antosiak

Klasa III

Milenka Ziemkiewicz

Marta Kupruś

Tymek Karpiński

Klasa V

Hania Antosiak

Klasa VII

Sandra Psota –> II miejsce w swojej kategorii wiekowej

Michał Ziemkiewicz

Zróbcie wielkie brawa dla tej ekipy !!!!!

Więcej aktualności

Iza

Wycieczka klasy III

Klasa 3 na wycieczce. W poniedziałek 2.10. uczniowie klasy 3 miali okazję wspólnie miło spędzić czas. Byliśmy w restauracji na lodach. Następnie odwiedziliśmy miejsce pamięci ofiar II wojny światowej, nawiązując do dzisiejszego Dnia Pamięci Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy. Podczas wycieczki pogoda i humory dopisały:)

Czytaj więcej »
Iza

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Czytaj więcej »
Iza

Europejski Dzień Języków Obcych 27.09.2023

Dnia 27 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Odbył się konkurs językowy „Translate It”, podczas, którego wszyscy uczniowie tłumaczyli wylosowane słówka. Na zajęciach języka angielskiego odbyły się quizy i zadania w grupach mające na celu poznanie innych kultur europejskich. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy i życzymy

Czytaj więcej »
Skip to content