Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Z okazji jego rozpoczęcia życzymy Wam Uczniowie owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!

Nauczycielom wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży.

Natomiast Rodzicom i opiekunom życzymy dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych, zadowolenia oraz cierpliwości!

W tym dniu uroczyście przyjęliśmy w progi naszej szkoły uczniów klasy I. Odbyło się również uroczyste pasowanie na ucznia.

Gościem podczas naszej uroczystości był Pan Adam Oczoś -radny z naszego osiedla , który przekazał życzenia od pani Sabiny Nowosielskiej Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla.

Więcej aktualności

Iza

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 20 kwietnia w PSP nr 20 odbył się Miedzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorkami Konkursu były Panie: Marzena Czekała i Dorota Słotwińska. Czytających oceniało profesjonalne JURY w składzie: mgr Grażyna Wilk – emerytowana wice dyrektor PSP nr 12,nauczyciel klas I-III mgr Elżbieta Pojasek-Ośko – nauczyciel

Czytaj więcej »
Iza

AKCJA ŻONKILE

Łączy nas pamięć Uczniowie klasy V oraz VII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy ciekawe filmy przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Rozmawialiśmy o czasach, których już nie ma, ale chcemy o nich pamiętać.

Czytaj więcej »
Iza

WIZYTA W TEATRZE

Dnia 15.04.2024 r.klasy 1-3 wybrały się na spektakl pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Uśmiechy oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że pobyt w teatrze

Czytaj więcej »
Skip to content