Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Z okazji jego rozpoczęcia życzymy Wam Uczniowie owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!

Nauczycielom wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży.

Natomiast Rodzicom i opiekunom życzymy dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych, zadowolenia oraz cierpliwości!

W tym dniu uroczyście przyjęliśmy w progi naszej szkoły uczniów klasy I. Odbyło się również uroczyste pasowanie na ucznia.

Gościem podczas naszej uroczystości był Pan Adam Oczoś -radny z naszego osiedla , który przekazał życzenia od pani Sabiny Nowosielskiej Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla.

Więcej aktualności

Iza

Wycieczka klasy III

Klasa 3 na wycieczce. W poniedziałek 2.10. uczniowie klasy 3 miali okazję wspólnie miło spędzić czas. Byliśmy w restauracji na lodach. Następnie odwiedziliśmy miejsce pamięci ofiar II wojny światowej, nawiązując do dzisiejszego Dnia Pamięci Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy. Podczas wycieczki pogoda i humory dopisały:)

Czytaj więcej »
Iza

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Czytaj więcej »
Iza

Europejski Dzień Języków Obcych 27.09.2023

Dnia 27 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Odbył się konkurs językowy „Translate It”, podczas, którego wszyscy uczniowie tłumaczyli wylosowane słówka. Na zajęciach języka angielskiego odbyły się quizy i zadania w grupach mające na celu poznanie innych kultur europejskich. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy i życzymy

Czytaj więcej »
Skip to content