Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Festyn Osiedlowy 20.05.2023

Kolejny Festyn Osiedlowy za nami. Duża liczba atrakcji cieszyła buzie dzieci . Były dmuchańce , malowanie twarzy , tańce animacyjne , święto kolorów, loteria fantowa , przejażdżki na koniach , straż pożarna, zabawy z animatorami , kawiarenka, kiełbaski z grilla .

Organizatorem Festynu była Kędzierzyn-Koźle Rada Osiedla Azoty oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle . Festyn wspófinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości .

Na uwagę zasługuje również przeprowadzenie przez naszych wolontariuszy Dnia Dawcy Szpiku Fundacja DKMS –> dziękujemy wszystkim którzy wpisali się do bazy dawców!!!
Dziękujemy rodzicom naszych uczniów oraz naszym przyjaciołom za pomoc w przygotowaniu Festynu –> pyszne ciasta, rozkładanie stoisk , panom grillowym , sprzątanie po naszej imprezie .
Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili w ten piękny słoneczny dzień!!!
Jak się bawiliście? Które atrakcje najbardziej się Wam podobały?

Więcej aktualności

Iza

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Z radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny, pełen wyzwań, nauki i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy podziękować Wam za ciężką pracę, zaangażowanie i wsparcie, które przyczyniły się do wspólnych sukcesów. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód wakacji, które

Czytaj więcej »
Iza

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice Uczniów PSP3 im. KEN w Kędzierzynie-Koźlu, Z wielką radością i wdzięcznością zwracam się do Państwa w imieniu całej społeczności naszej szkoły. Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Czytaj więcej »
Iza

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY V

Dziś uczniowie klasy V wraz z wychowawcą wybrali się na super wycieczkę rowerową po lasach Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe . To ważne, że dzieci angażują się w aktywność fizyczną, a ta przygoda była niezapomniana! Wspólnie wspieramy Akcję Aktywne Miasta i kręcimy kilometry dla naszej szkoły.

Czytaj więcej »
Skip to content