Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Festyn Osiedlowy 20.05.2023

Kolejny Festyn Osiedlowy za nami. Duża liczba atrakcji cieszyła buzie dzieci . Były dmuchańce , malowanie twarzy , tańce animacyjne , święto kolorów, loteria fantowa , przejażdżki na koniach , straż pożarna, zabawy z animatorami , kawiarenka, kiełbaski z grilla .

Organizatorem Festynu była Kędzierzyn-Koźle Rada Osiedla Azoty oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle . Festyn wspófinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości .

Na uwagę zasługuje również przeprowadzenie przez naszych wolontariuszy Dnia Dawcy Szpiku Fundacja DKMS –> dziękujemy wszystkim którzy wpisali się do bazy dawców!!!
Dziękujemy rodzicom naszych uczniów oraz naszym przyjaciołom za pomoc w przygotowaniu Festynu –> pyszne ciasta, rozkładanie stoisk , panom grillowym , sprzątanie po naszej imprezie .
Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili w ten piękny słoneczny dzień!!!
Jak się bawiliście? Które atrakcje najbardziej się Wam podobały?

Więcej aktualności

Iza

AKTYWNE MIASTA 2023- WSKAKUJEMY NA ROWERY.

Czy jesteście gotowi ? Czy w tym roku uda nam się wygrać? Od dziś wsiadamy na rowery i zdobywamy kilometry z aplikacja #aktywnemiasta Aktywne Miasta !!!! Do boju trójkowicze i przyjaciele !!!!! Pamiętaj–> po zainstalowaniu aplikacji dołącz do drużyny Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle

Czytaj więcej »
Iza

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka

To był super dzień . Wszyscy uczniowie wybrali się na seanse filmowe do kina Helios , a następnie klasa VIII była na warsztatach robienia pizzy. Po uśmiechach uczniów widać, że wszyscy byli bardzo zadowoleni i to był super dzień. Życzenia od Waszych nauczycieli: (4) Facebook

Czytaj więcej »
Skip to content