Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Festyn Osiedlowy 20.05.2023

Kolejny Festyn Osiedlowy za nami. Duża liczba atrakcji cieszyła buzie dzieci . Były dmuchańce , malowanie twarzy , tańce animacyjne , święto kolorów, loteria fantowa , przejażdżki na koniach , straż pożarna, zabawy z animatorami , kawiarenka, kiełbaski z grilla .

Organizatorem Festynu była Kędzierzyn-Koźle Rada Osiedla Azoty oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle . Festyn wspófinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości .

Na uwagę zasługuje również przeprowadzenie przez naszych wolontariuszy Dnia Dawcy Szpiku Fundacja DKMS –> dziękujemy wszystkim którzy wpisali się do bazy dawców!!!
Dziękujemy rodzicom naszych uczniów oraz naszym przyjaciołom za pomoc w przygotowaniu Festynu –> pyszne ciasta, rozkładanie stoisk , panom grillowym , sprzątanie po naszej imprezie .
Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili w ten piękny słoneczny dzień!!!
Jak się bawiliście? Które atrakcje najbardziej się Wam podobały?

Więcej aktualności

Iza

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 20 kwietnia w PSP nr 20 odbył się Miedzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorkami Konkursu były Panie: Marzena Czekała i Dorota Słotwińska. Czytających oceniało profesjonalne JURY w składzie: mgr Grażyna Wilk – emerytowana wice dyrektor PSP nr 12,nauczyciel klas I-III mgr Elżbieta Pojasek-Ośko – nauczyciel

Czytaj więcej »
Iza

AKCJA ŻONKILE

Łączy nas pamięć Uczniowie klasy V oraz VII wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy ciekawe filmy przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Rozmawialiśmy o czasach, których już nie ma, ale chcemy o nich pamiętać.

Czytaj więcej »
Iza

WIZYTA W TEATRZE

Dnia 15.04.2024 r.klasy 1-3 wybrały się na spektakl pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Uśmiechy oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że pobyt w teatrze

Czytaj więcej »
Skip to content