Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Turniej Predator Games 2023

Turniej Predator Games 2023- nagrody dla naszych uczniów !
Uczniowie naszej szkoły: Marcel Bajkiewicz, Marcel Damboń, Jakub Kostarczyk, Konrad Kulpiński, Szymon Latosik, Jakub Matuszkiewicz, Bartosz Pniewski oraz Jakub Urbanowski otrzymali nagrody za udział w ogólnopolskim turnieju gamingowym Predator Games 2023.
Wszyscy otrzymali atrakcyjne plecaki firmy ACER.
Życzymy im dalszych sukcesów w świecie e-sportowych rywalizacji oraz informatycznych zmagań. GRATULUJEMY !!!

Więcej aktualności

Iza

AKTYWNE MIASTA 2023- WSKAKUJEMY NA ROWERY.

Czy jesteście gotowi ? Czy w tym roku uda nam się wygrać? Od dziś wsiadamy na rowery i zdobywamy kilometry z aplikacja #aktywnemiasta Aktywne Miasta !!!! Do boju trójkowicze i przyjaciele !!!!! Pamiętaj–> po zainstalowaniu aplikacji dołącz do drużyny Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle

Czytaj więcej »
Iza

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka

To był super dzień . Wszyscy uczniowie wybrali się na seanse filmowe do kina Helios , a następnie klasa VIII była na warsztatach robienia pizzy. Po uśmiechach uczniów widać, że wszyscy byli bardzo zadowoleni i to był super dzień. Życzenia od Waszych nauczycieli: (4) Facebook

Czytaj więcej »
Skip to content