Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

,,Poznaj Kopernika w Koperniku”

Dziś 4 osobowa drużyna z kl. VIII wzięła udział w konkursie „Poznaj Kopernika w Koperniku” zorganizowanym przez II LO w K-K. Była cudowna atmosfera i świetna zabawa. Uczniowie zmierzyli się z różnymi zadaniami z fizyki, chemii, matematyki, biologii oraz musieli się wykazać wiedzą o Mikołaju Koperniku. Nasza Drużyna otrzymała wyróżnienie i zajęła V miejsce. Dziękujemy za zaproszenie.

Więcej aktualności

Iza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEMIOTOWY- LEON- JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie z naszej szkoły w marcu przystąpili do Ogólopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon 2024. Z przyjemnością informujemy, że cztery osoby zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce na szczeblu krajowym, uzyskując tytuł LAUREATA. Są to: Paulina Pniewska kl. I Szymon Krzywiński kl. I, Jagoda Bartkowiak kl. III oraz

Czytaj więcej »
Iza

ROWEROWA WYCIECZKA MAMUSIEK- AKTYWNE MIASTA

zisiaj, 13 czerwca, 13 wspaniałych kobiet zebrało się razem, aby wyruszyć na rowerową wyprawę w ramach akcji Aktywne Miasta. Wszystkie te niesamowite mamy są związane z Publiczną Szkołą Podstawową nr 3 – są mamusiami uczniów ii nauczycielkami. To był naprawdę super aktywny czas! Cieszę się

Czytaj więcej »
Skip to content