Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Bieg Aktywny Junior

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu Fabryka Aktywności XYZ !!! Bieg dla Aktywnych Juniorów–> czyli dla Was !!!! Do boju uczniowie PSP 3 !!! Za udział w biegu niespodzianka w dzienniku —> 6 dodatkowa z wf !
Zapisy na bieg https://dostartu.pl/aktywny-junior-v8725

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content