Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

,,Biegiem do PSP3” – przedszkolaki u nas w szkole.

W dniu dzisiejszym na zajęciach sportowych ,,Biegiem do PSP3″ gościliśmy przedszkolaki z Przedszkole Publiczne nr 7 w Kędzierzynie-Koźlu . Bardzo dziękujemy za przybycie i wspólne spędzenie czasu na sportowo. Tor przeszkód i lekcje przygotowali uczniowie klasy VIII wraz z panią Izabelą Iwanejko.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid036BkVoqZigvLSXkMRFTtrWRi6jPnZgmBxvxhiBdk69K5A3p1wBBVMdjFRYnjDCpM2l

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content