Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

,,Biegiem do PSP3” – przedszkolaki u nas w szkole.

W dniu dzisiejszym na zajęciach sportowych ,,Biegiem do PSP3″ gościliśmy przedszkolaki z Przedszkole Publiczne nr 7 w Kędzierzynie-Koźlu . Bardzo dziękujemy za przybycie i wspólne spędzenie czasu na sportowo. Tor przeszkód i lekcje przygotowali uczniowie klasy VIII wraz z panią Izabelą Iwanejko.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid036BkVoqZigvLSXkMRFTtrWRi6jPnZgmBxvxhiBdk69K5A3p1wBBVMdjFRYnjDCpM2l

Więcej aktualności

Iza

POTYCZKI Z TECHNIKĄ W ZSTIO 2023

Uczniowie naszej szkoły w składzie Adam Urbanowski, Adam Święconek oraz Krzysztof Rzepliński zdobyli VI miejsce w Turnieju Wiedzy Technicznej ” Potyczki z techniką” w ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu. Konkurs obejmował wiedzę z takich przedmiotów jak: informatyka, fizyka, matematyka, j. angielski, j. niemiecki, technika, mechatronika. GRATULUJEMY SUKCESU

Czytaj więcej »
Iza

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Już po raz kolejny 21 listopada obchodzimy w nasze szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. pod hasłem: „ Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…” Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Były wspólne rozmowy na temat życzliwości

Czytaj więcej »
Iza

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA- 17.11.2023

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Od rana na wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli czekało wiele atrakcji. Można było zagrać w Matematyczną Ruletkę, sprawdzić swoją wiedzę z tabliczki mnożenia poprzez udział w loterii. Na wszystkich znawców tabliczki mnożenia

Czytaj więcej »
Skip to content