Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Finał Mistrzostw Województwa w badmintonie

Wielkich sportowych emocji dziś na hali w Głubczycach na Finale Mistrzostw Województwa w badmintonie indywidualnie szkół podstawowych dostarczyli nam uczniowie naszej szkoły Weronika Gucwa z klasy IV i Sebastian Kabot z klasy II.
Weronika zdobyła brązowy medal , natomiast Sebastian uplasował się w pierwszej ósemce zawodów.
Serdecznie gratulujemy !!!
Więcej zdjęć na szkolnym facebooku https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid0317eG8U2YMSeB9EfSRhJgQxTihy6TzdjZSHt9q1BcMdob3kDJJq2776P3sziZSoWjl

Więcej aktualności

Iza

Wycieczka klasy III

Klasa 3 na wycieczce. W poniedziałek 2.10. uczniowie klasy 3 miali okazję wspólnie miło spędzić czas. Byliśmy w restauracji na lodach. Następnie odwiedziliśmy miejsce pamięci ofiar II wojny światowej, nawiązując do dzisiejszego Dnia Pamięci Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy. Podczas wycieczki pogoda i humory dopisały:)

Czytaj więcej »
Iza

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Czytaj więcej »
Iza

Europejski Dzień Języków Obcych 27.09.2023

Dnia 27 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Odbył się konkurs językowy „Translate It”, podczas, którego wszyscy uczniowie tłumaczyli wylosowane słówka. Na zajęciach języka angielskiego odbyły się quizy i zadania w grupach mające na celu poznanie innych kultur europejskich. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy i życzymy

Czytaj więcej »
Skip to content