Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Finał Mistrzostw Województwa w badmintonie

Wielkich sportowych emocji dziś na hali w Głubczycach na Finale Mistrzostw Województwa w badmintonie indywidualnie szkół podstawowych dostarczyli nam uczniowie naszej szkoły Weronika Gucwa z klasy IV i Sebastian Kabot z klasy II.
Weronika zdobyła brązowy medal , natomiast Sebastian uplasował się w pierwszej ósemce zawodów.
Serdecznie gratulujemy !!!
Więcej zdjęć na szkolnym facebooku https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid0317eG8U2YMSeB9EfSRhJgQxTihy6TzdjZSHt9q1BcMdob3kDJJq2776P3sziZSoWjl

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content