Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Hartowanie organizmu dziecka.

Kilka słow ma temat hartowania organizmu dziecka ….
Codzienna dawka ruchu na świeżym powietrzu zapewnia dziecku nie tylko zdrowy rozwój psycho-fizyczny, ale też doskonale hartuje organizm. Na spacery nie ma złej pogody, bo zarówno na deszcz, jak i na mróz możemy się odpowiednio przygotować. Niska temperatura nie powinna być powodem do rezygnacji z wyjścia z domu. No, chyba że jest 18 stopni poniżej zera…
Dziś cudowny spacerek z naszymi najmłodszymi .
Więcej zdjęć na szkolnym FB https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid0MdP1LmueshiNAt5zRb7DJG47CwiFtbbZsCuZuzEwc6SjhdMEsUZVWz54BSqrbwzcl

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content