Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Warsztaty z programowania

Wszystkich zainteresowanych uczniów z naszej szkoły zapraszamy do udziały w bezpłatnych lekcjach programowania w Minecraft, Scratch, Python, HTML, C++. Szczegóły zapisów znajdują się na stronie internetowej organizatora: www.kodujzgigantami.pl oraz u nauczyciela informatyki.

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content