Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Dzień babci i dziadka w klasie II

W dniu dzisiejszym gościliśmy na lekcji ,,O babci i dziadku ” w klasie II naszych bliskich. Było dużo dobrej zabawy : piosenki , wierszyki , kalambury i poczęstunek ( za co dziękujemy rodzicom uczniów klasy II ). To nie była zwyczajna lekcja: opowiadaliśmy o naszych babciach i dziadkach , a oni opowiadali o wnuczętach. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą na temat swoich bliskich. Dziękujemy pani Małgorzacie Irli za naukę piosenek, pani Izabeli Iwanejko za prowadzenie lekcji. Naszym babciom i dziadkom życzymy 100 lat !

Więcej zdjęć na naszym facebooku https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid0LE1tYNnxCdaoCwxxiRjd62Mga1m6aMTFofy3aTCkDpb28CB6bVy4a94CxEALrxnSl

Więcej aktualności

Iza

Pierwszy dzień wiosny

Tak witamy wiosnę w naszej szkole 🙂 wspólne tańce, wybory najlepszych wiosennych ubiorów i wyjście na WODNE OKKO – to tylko niektóre atrakcje dzisiejszego dnia . Popatrzcie sami…

Czytaj więcej »
Iza

Miejski Konkurs Matematyczny

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju Matematycznym 😀😊. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się cudownie.W kategorii klas 4 Oliwer Cor zajął III miejsce,W kategorii 6 i 7 Krzysztof Rzepliński zajął II miejsce.W kategorii klas 8 Adamowi Borodziuk zabrakło 2 pkt. do zajęcia III miejsca.Pozostali

Czytaj więcej »
Skip to content