Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Dzień babci i dziadka w klasie II

W dniu dzisiejszym gościliśmy na lekcji ,,O babci i dziadku ” w klasie II naszych bliskich. Było dużo dobrej zabawy : piosenki , wierszyki , kalambury i poczęstunek ( za co dziękujemy rodzicom uczniów klasy II ). To nie była zwyczajna lekcja: opowiadaliśmy o naszych babciach i dziadkach , a oni opowiadali o wnuczętach. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą na temat swoich bliskich. Dziękujemy pani Małgorzacie Irli za naukę piosenek, pani Izabeli Iwanejko za prowadzenie lekcji. Naszym babciom i dziadkom życzymy 100 lat !

Więcej zdjęć na naszym facebooku https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/pfbid0LE1tYNnxCdaoCwxxiRjd62Mga1m6aMTFofy3aTCkDpb28CB6bVy4a94CxEALrxnSl

Więcej aktualności

Iza

Wycieczka klasy III

Klasa 3 na wycieczce. W poniedziałek 2.10. uczniowie klasy 3 miali okazję wspólnie miło spędzić czas. Byliśmy w restauracji na lodach. Następnie odwiedziliśmy miejsce pamięci ofiar II wojny światowej, nawiązując do dzisiejszego Dnia Pamięci Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy. Podczas wycieczki pogoda i humory dopisały:)

Czytaj więcej »
Iza

IV Integracyjny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 28.09.2023 w słoneczny czwartek uczniowie klasy V wzięli udzał w IV Integracyjnym Mitingu Lekkoatletycznym na Stadionie ,,Kuźniczka ” w Kędzierzynie Koźlu. Celem organizacji imprezy było :podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie treningów oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez udział w zawodach i odnoszenie sukcesów.

Czytaj więcej »
Iza

Europejski Dzień Języków Obcych 27.09.2023

Dnia 27 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Odbył się konkurs językowy „Translate It”, podczas, którego wszyscy uczniowie tłumaczyli wylosowane słówka. Na zajęciach języka angielskiego odbyły się quizy i zadania w grupach mające na celu poznanie innych kultur europejskich. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy i życzymy

Czytaj więcej »
Skip to content